ECHO LIVE

Vsetínská noc přinese bohatý program

Vsetínská noc nastane už tento pátek.
Vsetín - Přijďte v pátek 26. května na další ročník Vsetínské noci! Těšit se můžete na jízdu historickým autobusem, komentované prohlídky, zábavné tvoření i na hudební a taneční vystoupení na tradičních i netradičních místech našeho města.   V areálu zámku na vás čeká... (více)

Město se připojí k Mezinárodnímu dni roztroušené sklerózy

Symbolickým nasvícením radnice se město Valašské Meziříčí připojí do osvětové akce. Foto: MěÚ VM
Val. Meziříčí - Na úskalí nemoci, léčbu a možnosti podpory pacientů upozorňuje Světový den boje proti roztroušené skleróze, který letos připadá na středu 31. května.    Symbolickým nasvícením radnice se město Valašské Meziříčí připojí do osvětové akce ve středu 31... (více)

Mňága a Žďorp oslaví třicetiny společně s Cimenty na Valašském špalíčku 2017

Mňága a Žďorp.
Val. Meziříčí - Meziříčská kapela Mňága a Žďorp letos slaví své třicáté narozeniny na scéně a není v tom sama. Stejného kulatého výročí se dožívá také rockové seskupení Ciment Petra Zezulky a obě formace to s fanoušky oslaví téměř na den přesně a na stejném místě... (více)

Rožnovská radnice zvažuje telefony pro seniory

Rožnovská radnice nyní zkoumá, zda je mezi seniory o službu zájem.
Rožnov - Pořízení SOS telefonů, prostřednictvím kterých si především senioři mohou rychle přivolat pomoc, plánuje rožnovská radnice. V současnosti vedení města zjišťuje, jak velký je mezi seniory zájem o tuto službu.   Pořízení tzv. SOS telefonů, prostřednictvím kterých si... (více)

Rožnov chce zřídit nízkoprahové centrum

Nízkoprahové centrum ve Valašském Meziříčí.
Rožnov - V Rožnově pod Radhoštěm by od příštího roku mohlo fungovat tzv. nízkoprahové centrum. Tuto sociální službu pro děti a mládeže chce zřídit radnice za finanční podpory Zlínského kraje.    V rámci střednědobého plánu Zlínského kraje na rozvoj sociálních služeb na rok... (více)

Meziříčská muzejní noc poosmé zpřístupní kulturní instituce zdarma

Muzejní noc. Foto: Ondřej Smolka
Val. Meziříčí (čer) V pátek 9. června 2017 se Valašské Meziříčí opět zapojí do celorepublikového festivalu Muzejních nocí a vyzývá k nočnímu putování. Osmý ročník Meziříčské muzejní noci již tradičně nabídne bohatý doprovodný program celkem na čtyřiadvaceti místech... (více)

Zámecké expozice Muzejního a galerijního centra se otevírají veřejnosti

Zámek Žerotínů.
Val. Meziříčí (ben) Dlouho připravované expozice v prvním „zámeckém“ patře Muzejního a galerijního centra v zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí se otevřenou veřejnosti 23. května 2017 v 18 hodin. Celé patro je rozděleno na tři části: zámecké pokoje, expozici Reditus... (více)

Valašské Meziříčí se stane hlavním městem cimbálu

ValMez se stane městem cimbálů.
Val. Meziříčí - Do Valašských Athén se začínají stěhovat dvě desítky těžkých dřevěných nástrojů z okolních měst a škol. Od středy 24. května se Valašské Meziříčí stane hlavním městem cimbálu a místem s největší koncentrací cimbalistů na světě. Až do neděle 28... (více)

Zámek Žerotínů zaplní chytré hračky

Festival IQ Play se právě rozjíždí.
Val. Meziříčí (red.) Téměř na měsíc se ve Valašském Meziříčí chystá další ze série hravých festivalů, tentokrát pod názvem Festival IQ Play. Na akci budou k vidění, ale hlavně k vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné... (více)

Předchozí
 [1/143] 2 3 4 ... 143