ECHO LIVE

Podoba nové sportovní haly ve Valašském Meziříčí se rýsuje

Zadání pro dodavatele projektové dokumentace haly je už schváleno. Ilustrační foto
Val. Meziříčí - Přípravy na novou sportovní halu ve Valašském Meziříčí pokračují. V úterý 19. července předložila pracovní skupina pro zpracování výstavby sportovní haly základní požadavky pro přípravu zadání sportovní haly městské radě. Ta specifikaci sportoviště... (více)

Rožnov nabízí bohatý víkendový program

Trio Ponk.
Rožnov - Tři sestry, festival Romská píseň, mystické chůdové představení Ptáci, večerní výhledy z Jurkovičovy rozhledny nebo Anenská pouť. Rožnov pod Radhoštěm nabízí opět bohatý kulturní i sportovní program. Sportovní příznivci určitě vědí o 7. ročníku florbalového... (více)

Kino Vatra nabídne jedinečný přímý přenos koncertu André Rieu z Maastrichtu

André Rieu.
Vsetín - V neděli 24. července od 16.00 hodin uvede vsetínské Kino Vatra nizozemského „krále waltzu“ André Rieu a jeho velkolepý koncert pod širým nebem, plný hudby, smíchu i ohňostrojů v přímém přenosu.   Nizozemský mistr André Rieu se vrací do rodného Maastrichtu na další... (více)

Koncerty Pod Smrky novinkou letošního vsetínského léta

Peter Janků zahájí novinku letošního léta - Koncerty pod smrky.
Vsetín - Novinkou letošního vsetínského léta je scéna u malé terasy Domu kultury, kterou otevře slovenský písničkář, scénograf a publicista Peter Janků svým sólovým folk koncertem „Pod Smrky“ v pátek 22. července v 19.00 hodin.   Peter Janků svůj život dělí mezi divadlo... (více)

Město Valašské Meziříčí spustilo nové webové stránky

Podoba nových webovek města.
Val. Meziříčí - Město Valašské Meziříčí spustilo během měsíce května nové webové stránky. Cílem bylo vytvořit přehlednější a uživatelsky přívětivější web. Nově se také přizpůsobí pro zobrazení na mobilních zařízeních. Webové stránky vyšly radnici na 112 tisíc... (více)

Americký spisovatel Robert Fulghum na Valašsku

Americký spisovatel Robert Fulghum podepisuje zájemcům své knížky. Foto: MěÚ Rožnov
Rožnov - Americký spisovatel Robert Fulghum v rámci svého turné Listování zamířil také do Rožnova. Na pozvání Městské knihovny Rožnov besedoval s občany ve zcela zaplněném Kině Panorama, ve kterém také představil svou novou knihu esejů Poprask.   Ve čtvrtek 14. července hostila... (více)

Jurkovičova rozhledna zve na večerní výhledy

Jurkovičova rozhledna zve na noční výhledy. Foto: MěÚ Rožnov
Rožnov - V sobotu 23. července se od 21,30 do 23,30 hodin otevře Jurkovičova rozhledna na Karlově kopci. Zájemcům se tak naskytne možnost podívat se na noční město Rožnov p. R. a jeho okolí.   Noční pohled na Rožnov pod Radhoštěm a jeho okolí nabídne v sobotu 23. července Jurkovičova... (více)

Ministr Ťok navštíví Zlínský kraj

Ťok se přijede podívat na zdejší obchvaty.
Val. Meziříčí - Ministr dopravy Dan Ťok ve čtvrtek 21. července zavítá do Zlínského kraje. Tématem návštěvy bude dopravní problematika regionu. Navštíví Valašské Meziříčí a Kroměříž.    Návštěvu ministr odstartuje v 11 hodin ve Valašském Meziříčí setkáním se... (více)

Rekordman: Řidič „fičel“ v obci 120 km/h

Přes obec jel stodvacítkou. Vypadá to, že si na čas od řízení odpočine.
Krhová (red.) Policisté měřící rychlost v Krhové se v neděli 26. června nestačili divit. Řidič si to v Mercedesu krátce po osmé ranní fičel vesnicí rovnou stodvacítkou.    Jednapadesátiletý muž z Rožnova pod Radhoštěm se tak stal letošním jednoznačným rekordmanem v překročení... (více)

Předchozí
 [1/101] 2 3 4 ... 101