ECHO LIVE

Rožnov zve na výstavu iQPARKu nazvanou Hry a klamy

Výstavu Hry a klamy si můžete prohlédnout v Rožnově do 2. července. Foto: kultura.cz
Rožnov - Vyzkoušet si Braillovo písmo, poznat rychlost svých reakcí, zvládnout složitý labyrint nebo si udělat otisk svého těla. To je jen malá část toho, co si můžete vyzkoušet na interaktivní výstavě libereckého science centra iQPARK Liberec s názvem Hry a klamy, kterou bude možno... (více)

Kuželnu na meziříčském zimním stadionu čeká rozsáhlá rekonstrukce

Stadion dostane novou kuželnu.
Val. Meziříčí - Kuželna nacházející se v prostorách zimního stadionu projde rozsáhlou rekonstrukcí. Rada města na svém úterním jednání vybrala dodavatele. Rekonstrukce, která si vyžádá více než 2 miliony korun, bude zahájena v polovině července letošního roku.  ... (více)

Slavkov byl vyhlášen Vesnicí roku 2017 ve Zlínském kraji

Vítězná vesnice Slavkov ve Zlínském kraji.
Zlínský kraj – Vyhlášení výsledků krajského kola soutěže Vesnice roku 2017 se dnes uskutečnilo v sídle Zlínského kraje za přítomnosti hejtmana Jiřího Čunka i dalších představitelů kraje. Z celkového vítězství v letošním ročníku a zisku zlaté stuhy se raduje obec Slavkov... (více)

Josef Nuzík požehnal obnovené památky ve Valašském Meziříčí

Generální vikář olomoucké arcidiecéze Mons. Josef Nuzík požehnal v Meziříčí obnoveným památkám. Foto: MěÚ VM
Val. Meziříčí - Při mimořádné události se v pátek 16. června v podvečer sešli na ulici Mostní ve Valašském Meziříčí církevní hodnostáři, představitelé města i široká veřejnost. Generální vikář olomoucké arcidiecéze Mons. Josef Nuzík slavnostně požehnal kříž, obraz... (více)

Psychobudka ve Valašském Meziříčí simuluje schizofrenii

Psychobudka. Foto: MěÚ VM
Val. Meziříčí - Valašskomeziříčská Charita nachystala pro zájemce „psychobudku“, která je přenese do světa schizofreniků. Projekční box bude ve městě stát do soboty 25. června. Psychobudka je umístěna v Café Tucan na náměstí. Ve čtvrtek 22. června od 9 do 16 hodin bude stát... (více)

Desítky lidí diskutovaly na Fóru zdravého města Valašské Meziříčí

Občané hledali největší problémy města. Foto: MěÚ VM
Val. Meziříčí - Obchvat města, parkovací dům, zlepšení nemotorové dopravy uvnitř města, bydlení pro seniory či revitalizace parku Kozina.    To jsou jen některé ze čtrnácti problémů, které si obyvatelé Valašského Meziříčí ve středu 14. června v podvečer ve velkém sále... (více)

Jedinečný koncert severoirského hudebníka Duka Special ve Valmezu se blíží

Peter Wilson alias Duke Special.
Val. Meziříčí - Už tuto středu, 21. června, se ve Valašském Meziříčí uskuteční česká premiéra jedinečného projektu Under the Dark Cloth, který má na svědomí severoirský hudebník, skladatel a textař Peter Wilsona alias Duke Special. Koncert za doprovodu smyčcového kvarteta a... (více)

Ministr kultury Daniel Herman zahájil roubení Libušína

Ministr Heman (vlevo) spolu s ředitelem VMP Ondrušem  ukládají symbolicky jeden z trámů. Foto: VMP
Pustevny (VMP) Za účasti ministra kultury Daniela Hermana začala další etapa obnovy Libušína. Po úpravě platformy a navezení otesaných trámů začali dnes tesaři roubit starou Pustevňu a Parmovu přístavbu. Jeden z trámů původního Libušína usadil při svém kontrolním dnu také ministr... (více)

Festival Valašský špalíček je tady, plný energie a jedinečnosti

Vladimír Mišík.
Val. Meziříčí - Rok čekání na další pokračování Folk-blues-beat festivalu Valašský špalíček je u konce. Příznivci bigbítové dekády, kdy se tvořila hudba, která znamenala životní postoj, se sjedou do Valašského Meziříčí ve dnech 21. až 24. června. Letos čtyřdenní festival... (více)

Předchozí
 [1/148] 2 3 4 ... 148