ECHO LIVE

Sezóna úrazů a pokut na kole je tady. Tak bacha!

Cyklisté, bděte!!!
Valašsko (red.) V sobotu 14. května večer nabourala cyklistka (40) z Valašského Meziříčí v Zašové do zaparkovaného auta. Měla přes dvě promile.utrpěla lehké zranění, se kterým byla převezena na ošetření do nemocnice.   Policisté letos odchytili pod vlivem už téměř 20 cyklistů... (více)

Valašský špalíček 2016 ožije ve Valašském Meziříčí již tento týden

Laco Deczi.
Val. Meziříčí - Festival Valašský špalíček 2016 zavede Valašské Meziříčí a jeho návštěvníky do jedinečné atmosféry druhé poloviny šedesátých let, ale ve své letošní dramaturgii nezapomíná ani na současnou hudební scénu. Třídenní maraton odstartuje ve čtvrtek 23. června... (více)

Svět britského rockera Arthura Browna je stále bláznivý

Arthur Brown přijede do Valmezu!
Val. Meziříčí - Jeden z nejstarších a zároveň nejosobitějších festivalů v republice, Valašský špalíček 2016 ve Valašském Meziříčí, otevře návštěvníkům své brány už ve čtvrtek 23. června a potrvá tři dny, ve kterých připomene nejen významné osobnosti... (více)

Krajské kolo soutěže Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou, má své vítěze

Soutěž je určena pro lidi s handicapem.
Vsetín - Krajské kolo soutěže „Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou“, v níž mohou svůj talent prokázat osoby se zdravotním, mentálním či kombinovaným handicapem, se uskutečnilo v úterý 14. června v prostorách vsetínského zámku pod záštitou krajské radní Taťány... (více)

Na Valašsku se rozhoří svatojánské ohně

Svatojánské ohně se na Valašsku se dle tradice rozzáří na mnoha místech.
Valašsko - Minimálně na jedenácti místech na Valašsku se 23. června rozhoří svatojánské ohně. První vatra vzplane dle tradice ve 21,00 na Radhošti. Následovat budou ohně na Santově, ve Lhotě, na Portáši, Kohútce, Hutisku, Búřově nebo Polomci.   Znovuobnovenou tradici pálení... (více)

Krajské kolo soutěže Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou, má své vítěze

Jeden z interperetů v soutěži „Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou“. Foto: www.nadoblaky.cz
Vsetín - Krajské kolo soutěže „Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou“, v níž mohou svůj talent prokázat osoby se zdravotním, mentálním či kombinovaným handicapem, se uskutečnilo v úterý 14. června v prostorách vsetínského zámku pod záštitou krajské radní Taťány... (více)

Cyklo-běh proti drogám podpořil na kole i starosta Jiří Čunek

Jiří Čunek se v rámci boje proti drogám projel na kole. Foto: MěÚ Vsetín
Vsetín - Peloton deseti cyklistů zavítal v rámci 14. ročníku cyklo-běhu za Českou republiku bez drog 2016 v úterý 14. června i na Vsetín. Cílem akce je upozornit na dlouhodobě zanedbávané vzdělávání v oblasti protidrogové prevence a snaží se o zvýšení gramotnosti v této oblasti, a... (více)

Projekt centra u vsetínského nádraží má problém s parkováním, bez dotace města nevznikne

Projekt má údajně problém s parkováním. Foto: vychodnimorava.cz
Vsetín (mb) Zastupitelé Koalice pro otevřený Vsetín upozorňují na zásadní vadu projektu obchodního centra před nádražím. „Podle propočtů vycházejících z dostupných informací nemůže projekt splnit požadavky na počet parkovacích míst bez toho, aniž by si započítal parkovací... (více)

Na víkend do Rožnova

Docuku.
Rožnov - Pořad prezentující činnost handicapovaných Bouráme bariéry, koncert v evangelickém kostele nebo Rocková zuška. To je nabídka kulturních událostí nacházejícího víkendu v Rožnově p.R.   Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm připravilo na sobotu 18.6.2016... (více)

Předchozí
 [1/98] 2 3 4 ... 98